Choď na obsah Choď na menu
 


V dávnych dobách 5

23. 6. 2010

Zaútočil na Naruta a skoro by ho aj zabil, keby nezasiahol Sai. Skoro by dokonca zabil aj Sakuru, keby nezasiahol aj Yamato. Potom zmizol a tým Kakashi sa smutný vrátil naspäť do Konohy .

Tým Kakashi sa ešte niekoľkokrát stretol so Sasukem, ale ani raz sa im nepodarilo ho priviesť späť. Sasuke dokonca zabil Orochimara aj Itachiho, čím si splnil sen. Teraz však chcel zničiť Konohu spolu so svojím týmom Taka (Hebi). Keď sa odohrávala tá veľká bitka, Sasuke bojoval s Narutom. Sasuke v jeden zlomový okamžik, keď Naruto nedával pozor a bol odkrytý, chcel využiť príležitosť a zabiť ho. Nezasiahol však Narutové telo nýbrž telo Sakurine. A tak sakura zomrela rukou svojho milovaného. Sasuke nevyzeral. Že by ho to nejako rozhodilo a chcel zaútočiť ešte raz, ale Naruto sa vzchopil a Sasukeho zabil. Keď nepriateľské vojska videli, že Sasuke je mŕtvi, zutekali preč. Naruto sa stal hrdinom a bol zvolený za Hokageho. Konoha sa vzchopila a naďalej prosperovala.

Keď Naruto zomrel, umenie ninji bolo zakázané a začala sa rozvíjať technika. Nakoniec sa na tento príbeh zabudlo. Ale keď pôjdete na historický cintorín, tak si môžete všimnúť starého zarasteného kameňa. Keby ste všetok mach a lístie odstránili zistili by ste, že je to pamätník padlým v boji a jeho posledné mená sú: Kakashi Hatake, Sasuke Uchiha, Sakura Haruno a Naruto Uzumaki Namikaze alebo 6 Hokage.

To bol smutný príbeh, povedala Sofia so slzami. Ale skadiaľ ho tak poznáš? Opýtala sa jej podozrievavá Melody, ktorú príbeh nijako nerozhodil. Preto, lebo som tam v ten osudný deň bola. Kto si? spýtali sa dievčatá.

 

Náhľad fotografií zo zložky V dávnych dobách

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.