Choď na obsah Choď na menu
 


V dávnych dobách 4

8. 3. 2010

Tu vyrastal jeden chlapec menom Naruto Uzumaki. Ľudia ho odvrhovali, lebo mal v sebe zapečateného démona (bijyu), démona najhoršieho zo všetkých, ktorý napadol ich dedinu a zabil mnoho ninjov z nej, 9-chvostá líška –Kyubi. Do Naruta ho zapečatil jeho otec, ktorý bol hokagem. My ho poznáme ako Minata Namikaze 4 Hokage – Yondaime. Jeho prianím, keď zomieral bolo, aby sa ľudia na Naruta pozerali ako na hrdinu nie ako na démona. Bohužiaľ, toto prianie nebolo splnené. Ľudia ho odsudzovali.

 Mal strašne ťažký život, no on sa vzchopil a zadal si sen: stane sa Hokagem. Ako tak vyštudoval ninja akademiu a stal sa geninom. Bol priradený do týmu 7, ktorý viedol joinin Kakashi Hatake, prezývaný Sharingan Kakashi. Jeho tímovými partnermi boli Sasuke Uchiha, ktorý bol jeho rivalom a Sakura Haruno, ktorú miloval ale ona nemilovala jeho. Plnili spolu misie a snažili sa urovnať rozpory medzi nimi. Žiaľ nič netrvá večne a ani tým 7 nebol výnimkou. Keď sa do dediny vrátil Itachi ako člen Akatsuki so snahou chytiť jichurikiho Naruta, Sasuke ktorý chcel zabiť Itachiho a tým pomstiť klan, ho napadol, ale prehral.

 Akatsuki chceli z Natuta vyňať démona. Sasuke po tomto incidente odišiel z dediny aj napriek prosbám Sakury a snaženiu Naruta. Odišiel za mocou k Orochimarovi, ktorý v skutočnosti chcel jeho telo ako svoju budúcu schránku. Naruto sklamaný tým, že nedokázal zastaviť Sasukeho odišiel taktiež trénovať s Jirayom. Sakura zostala v dedine a trénovala pod dohľadom Tsunade, ktorá bola jednak legendárny sanin rovnako ako aj Jiraya a Orochimaru, ale aj 5 Hokage – Godaime.

 O približne 3 roky. Keď sa Naruto vrátil z dlhého tréningu sa vydali spoločne s Kakashim a novým členom Saiom, ktorý patril k Anbu Root hľadať Sasukeho. Nakoniec ho našli, ale už to nebol ten istý Sasuke ako predtým.

 

Náhľad fotografií zo zložky V dávnych dobách

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.