Choď na obsah Choď na menu
 


V dávnych dobách 1

5. 4. 2009

Jedného pekného dňa sa vybrali tri dievčatá, najlepšie kamarátky na svete, ktoré boli vyvolené aby vrátili späť zabudnuté. Oni o tom, že sú vyvolené ešte samozrejme nevedeli. A k čomu boli vyvolené? K tomu aby ukázali ľuďom na čo zabudli. Ľudia zabudli, že s prírodou sa dá žiť v harmónii. Beztrestne klčujú lesy bez toho, aby sa pozastavili čo to spôsobí. Kedysi to tak však nebolo. Ale tieto časy sú už dávno zabudnuté.

Ale vrátime sa k dievčatám. Najstaršia mala 10 rokov. Bola na svoj vek dosť vyspelá. Mala dlhé čierne vlasy, modré oči a vynikala v pohybových činnostiach. Možno bola dosť tvrdá ale aj chápavá. Volala sa Melody.

Druhá mala 8 rokov, biele dlhé vlasy, modré oči a vynikala v biológii. Rada pomáhala ostatným, bola dosť mierumilovná a hanblivá. Volala sa Sofia.

 Tretia mala 6 rokov. Mala dlhé trochu vlnené blond vlasy, modré oči a vynikala v stratégiách. Bola síce trochu strelená ale, keď trebalo zapojiť mozog bola vždy pripravená. Jej hyperaktívnosť bola proste užasná.

Raz sa rozhodli preskúmať opustenú jaskyňu kde vraj žila zlá čarodejnica. Všetci ju volali Sybila. Keď vošli do jaskyne počuli neznámi hlas:

 

Náhľad fotografií zo zložky V dávnych dobách

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.