Choď na obsah Choď na menu
 


Generácia hrdinov sa vrátila 2

15. 3. 2011

Teraz sa zamerajme na Melody. Z nej je vynikajúca politička, diplomatka a právnička. Môže mať všetko čo si zaumieni, no to čo naozaj v hĺbke svojho srdca chce, zrejme nikdy nebude mať. Kvôli svojej práci nemala čas na rodinu.

 

Jej manžel je rovnako ako ona právnik, ale keďže na seba nemali veľa času, láska sa vytratila a on si našiel milenku. Ich manželstvo je na spadnutie. Jej dcéra Marion ju vlastne ani nepozná. Ma svoj vlastný svet a s matkou sa veľmi nestýka. Prakticky ju vychovala jej pestúnka. Je takisto študentkou na gymnáziu, dokonca na tom istom ako Sel. 

 

Nesmieme zabudnúť spomenúť aj Elyon. Z nej sa stala Moderátorka a predovšetkým cestovateľka. Ako taká nemá čas na trvalý vzťah. Raz to skúšala, ale nedopadlo to dobre. Po niekoľkých mesiacoch ju jej manžel opustil a rozviedol sa s ňou. Nedokázal si zvyknúť na to stále presúvanie a túžil sa usadiť. O tom však Lia nechcela počuť.

 

Z tohto vzťahu jej zostala dcéra Estera. Ester cestovala spoločne a matkou z miesta na miesto a študovala externe. Zhodou okolností na rovnakom gymnáziu ako Sel a Mari. Osud sa s nimi trošku zahral v deň, keď sa spolu stretli. Bol to deň, keď všetko znovu začalo. 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Generácia hrdinov sa vrátila

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.