Choď na obsah Choď na menu
 


Generácia hrdinov sa vrátila 1

25. 2. 2011

Náš príbeh skončil pred rokmi potom, čo sa naše hrdinky rozhodli zahodiť všetko čo vedeli a tváriť sa, že sú ako ostatný. My však vieme, že s tým tajomstvom, ktoré ich ťažilo to mali ťažké. Nikdy však nezabudli na to, čo sa naučili. Nepriznali by to ale mnohokrát použili aj svoju „dedičnú silu“. Všetkých to zvádzalo, hlavne Sofiu, ktorá svojimi znalosťami medica mohla zachrániť aj zachránila mnoho životov.

Tento príbeh však nie je o nich. Je o nových hrdinoch, starých aj tých nových. Presuňme sa preto o niekoľko rokov ďalej, kde každá z našich dievčat je už dospelá žena s úspešnou kariérou a rodinou.

Zamerajme sa najprv na Sofiu. Stala sa znej úspešná lekárka, ktorá je svetoznáma. Navštevujú ju prípady z celého sveta, mnohé z nich aj dokázala vyliečiť. Hoci je veľmi zaneprázdnená vždy si nájde čas aj na rodinu.

Má prenádhernú dcéru a donedávna mala aj manžela, ktorý však bohužiaľ podľahol smrteľnej chorobe – leukémii. Sofia z toho bola veľmi nešťastná, ale život ide ďalej. Postavila mnoho centier na výskum tejto choroby.

Nás však bude zaujímať jej dcéra Selena. Sel totiž so svojimi kamarátmi zažije niečo v čo nikdy neverila. Nepredbiehajme však udalostiam. Zatiaľ je úspešná študentka na gymnáziu a vyzerá to tak, že bude pokračovať v šľapajach svojej matky. Ani ona netuší ako veľmi to tak bude.

 

Náhľad fotografií zo zložky Generácia hrdinov sa vrátila

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.